Odkurzacz Centralny

Specjalizujemy się w profesjonalnym montażu rekuperatorów. Zapewniamy montaż wentylacji mechanicznej. Zajmujemy się również rozwiązaniami z chłodzenia i wentylacji.

Zamawiającym zapewniamy pełen zakres usług w ww. obszarach, zaczynając na planowaniu a na wykonaniu kończąc, m.in. dostawy materiałów, realizacji, Oferujemy pierwszy rozruch systemu. Nasze rekuperatory są objęte pełną gwarancją.

Wybieramy dopasowany rekuperator. Współpracujemy z dobrymi dostawcami, promujemy jedynie skuteczne rekuperatory.

Wentylacja nawiewno-wywiewna z rekuperatorem, określana rekuperacją, gwarantuje proces wymiany powietrza w izbach pobierając zarazem ciepło z powietrza wywiewanego. Nawiewanie i wywiewanie powietrza do/z pokojów przebiega do tego w taki sposób aby zrównoważyć ilości nawiewanego i wywiewanego powietrza. Wszystko to odbywa się poprzez urządzenie – rekuperator. Zastosowanie instalacji odkurzacza centralnego to przede wszystkim wygodny i praktyczny sposób na utrzymanie porządku.

Zabudowana z reguły w kotłowni instalacja centralnego odkurzacza tworzy zdecydowanie większe podciśnienie i przepływ powietrza stąd czyszczenie staje się skuteczniejsze i szybsze w stosunku z urządzeniami przenośnymi. Najlepiej zamontować odkurzacz centralny przy projektowania mieszkania. System pod elementy ssące można montować w posadzkach bez dodatkowych zabezpieczeń.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>