Opieka nad Grobami

Jeżeli poszukujesz dobrej firmy, która świadczy usługi sprzątania w okolicach Wrocławia – to zgłoś się do firmy FUKS WROCŁAW – USŁUGI PORZĄDKOWE. Nasze usługi różnią się od innych m.in. tym że podchodzimy w sposób indywidualny do każdego klienta. Do mocnych naszych stron należy również doświadczony zespół firmy, który zajmuje się już przeszło 5 lat świadczeniem najwyższej jakości usług porządkowych na Dolnym Śląsku oraz we Wrocławiu.

Firma FUKS z Wrocławia posiada własny park maszynowy i używa tylko sprawdzonych środków utrzymania czystości. Na firmowej stronie można również spotkać się z artykułami oraz zaleceniami dotyczącymi sprzątania. Korzystamy z topowych urządzeń, które sprawdziły się już w Niemczech, Austrii, Holandii i Szwajcarii. Skontaktuj się z nami i wypełnij na stronie www.fuks.info.pl wniosek i poproś o przygotowanie oferty w oparciu o Twoje wymagania. Jako jedna z pierwszych firm świadczących usługi sprzątania – prowadzimy prace również w trybie nocnym, kiedy firma jest nieczynna. Ty śpisz a firma Fuks dba o czystość w Waszej firmie lub domu.

Już od wielu lat współpracujemy z alpinistami, którzy wykonują prace wysokościowe dotyczące między innymi takich czynności jak: usuwanie gałęzi, naprawa elewacji oraz dachów, mycie i czyszczenie okien i innych elementów na wysokościach. Prace wysokościowe to umiejętność, która wymaga dobrego wyszkolenia oraz odpowiedniego sprzętu. Posiadamy również podnośniki koszowe i potrzebne wyposażenie do ścinania drzew. Wszystko to zgodnie z Polskim Prawem oraz odpowiednimi certyfikatami.

Od roku 2009 zatrudniamy również wykwalifikowanych ogrodników oraz konserwatorów zieleni – co pozwala nam zajmować się ogrodami, trawnikami oraz zagospodarowaniem terenów zielonych – takich jak place zabaw i osiedla. Pielęgnacja zieleni – to obecnie jedna z usług – które oprócz prac wysokościowych świadczymy w naszej firmie.Posiadamy własny transport w okolicach miasta Wrocław oraz Dolnego Śląska. Pracujemy w systemie abonamentowym typu „zamów i zapomnij” a zawsze będziesz miał piękny ogród i czystą firmę lub dom.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>