Ośrodki leczenia uzależnień

Ośrodki leczenia uzależnień

Ośrodek leczenia uzależnień to specjalistyczna klinka walcząca z uzależnieniem od alkoholu, leków, narkotyków oraz dopalaczy.

Oprócz leczenia lekomanii, w naszym ośrodku można również poddać się zabiegom detoksu, mającym na celu przywrócenie prawidłowego funkcjonowania organizmu. W ciągu ostatnich kilkunastu lat pomogliśmy już wielu pacjentom zarówno w Polsce jak i poza granicami naszego Państwa.

Coraz częściej trafiają do nas pacjenci z mieszanymi objawami różnych uzależnień – coraz więcej jednak jest osób uzależnionych od narkotyków. Leczenie alkoholików jest trudne, ale z sukcesem potrafimy temu zapobiegać. Liczne wywiady naszych terapeutów w radiu, prasie a także telewizji potwierdzają wysoką jakość naszych usług oraz uznanie dla Naszego Ośrodka w Janochach. Wykwalifikowana kadra oraz wieloletnia praktyka gwarantują najlepsze efekty.

Jeśli Ty, ktoś z Twoich bliskich albo znajomych styka się z alkoholizmem, narkomanią lub innym uzależnieniem, nie zwlekaj oddaj się w ręce fachowców. Zapraszamy do kontaktu


Ocena: 4.5/5 (2 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Informacje o firmie/organizacji:

  • Nazwa: Gabinet Lekarski Prywatny Ośrodek Detoksykacyjno Terapeutyczny "JANOCHY" Włodzimierz Glinka
  • Adres: Janochy 22 07-405 Janochy

Lokalizacja na mapie:

Szerokość geograficzna: 53.05028410000001, Długość geograficzna: 21.709561000000008

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>