Schody drewniane Stalowa Wola

Firma Stolarka Budowlana to profesjonalny producent najwyższej jakości stolarki budowlanej. Jej specjalnością są przedmioty z litego drewna. Wykorzystywane materiały to głównie dąb, buk oraz jawor. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, aby wykorzystać jakikolwiek gatunek drewna.

Drewno obrabiane przez Stolarkę Budowlaną jest szczególnie dobierane. Dzięki temu powstające parapety drewniane Kraków wyróżniają się wysoką wytrzymałością i atrakcyjnym wyglądem przez długi czas. Klienci wybierający usługi firmy mogą być pewni, że zamawiane produkty tworzone będą z najwyższej klasy surowców. Klasa A wyróżnia się brakiem przebarwień, sęków i chorób. Wykonywane parapety i schody zachowują naturalny kolor drewna, ponieważ nie są niepotrzebnie parzone. Wykorzystywane materiały leżakują przez co najmniej 12 miesięcy, po czym są suszone w specjalnych suszarniach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>