Kołdry, włókniny

Kołdry, włókniny

Firma Poldaun to cieszący się popularnością jak również poważany na rynku polskim oraz zagranicznym fabrykant kołder i poduszek. Działamy w biznesie od 1989 roku i w tym czasie zebraliśmy sporo nagród oraz wyróżnień. Dążymy do tego ażeby nasz puch był najwyższej jakości skutkiem tego ciągle inwestujemy w rozwój naszego przedsiębiorstwa. Dbamy o postać towaru jak również o to, aby nasze kołdry puchowe i poduszki prezentowały się porządnie w sypialniach z rozbieżnym designem, przykładowo w stylu współczesnym, z metalowym łóżkiem oraz dywanem rodzaju dywany shaggy . Zapraszamy do sprawdzenia naszej kompletnej oferty na stronie internetowej oraz do kontaktu, w przypadku zaciekawienia naszymi produktami.

Drzwi Bramy Stalowe Przeciwpożarowe Garażowe Napędy Szlabany Warszawa

Drzwi Bramy Stalowe Przeciwpożarowe Garażowe Napędy Szlabany Warszawa

Firma Bramatron zajmuje się sprzedażą i montażem bram garażowych, szlabanów, drzwi oraz krat. Poza typową ofertą dla codziennego użytkownika, posiadamy również specjalistyczne produkty np. bramy przeciwpożarowe czy też drzwi dźwiękoszczelne. Z naszych usług korzystają od wielu lat zarówno klienci detaliczni, jak i firmy dla których jesteśmy podwykonawcami. Nasza dobra i stabilna pozycja na rynku w Polsce, ukształtowała się dzięki naszej dbałości o szczegóły oraz dążeniu do proponowania coraz to bardziej atrakcyjnych cen. Zapraszamy. 

Mieszkania do wynajęcia w Gdańsku

Mieszkania do wynajęcia w Gdańsku

Oferujemy Państwu dom mieszkalny do wynajęcia w Gdańsku. Obiekt położony jest w malowniczej okolicy, charakteryzującej się ciszą, spokojem, lecz jednocześnie bardzo dobrą komunikacją z centrum miasta dzięki czemu dostanie się tam to kwestia dosłownie kilku minut niezależnie od pory dnia. Dom składa się z dwóch oddzielnych mieszkań, zarówno jedno jak i drugie odznaczają się bardzo wysokim standardem, a dzięki temu, że oba mieszkania są świeżo wyremontowane, można śmiało powiedzieć iż są idealne i pozbawione jakichkolwiek wad. Zapraszamy .

Studia informatyczne

Studia informatyczne

EWSiE w stolicy serdecznie inwituje wszystkich abiturientów do zaznajomienia się z aktualnymi kierunkami nauczania. Uczelnia posiada status Uczelni uhonorowany przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Pamiętaj, iż decydując się na Europejską Wyższą Szkołę Informatyczno-Ekonomiczną cały czas będziesz miał najważniejszy z możliwych do wyboru kierunków wykształcenia. Sprawdź propozycję naszej szkoły i przyłącz się do grona zadowolonych studentów. Edukuj się w Europejskiej Wyższej Szkole Informatyczno-Ekonomicznej i podnoś własne kwalifikacje zawodowe.

Pożyczka gotówkowa kalkulator

Pożyczka gotówkowa kalkulator

 

Kalkulator pożyczek gotówkowych jest bardzo przydatny, ponieważ dzięki niemu możemy sobie swobodnie, bez dzwonienia do przedstawicieli banków a także bez wychodzenia z domu do ich placówek obliczyć czy dostaniemy taka pożyczkę, a jeżeli tak to jak dużą. Bank używają takich kalkulatorów pożyczek gotówkowych, aby zobaczyć czy ich potencjalny klient będzie w stanie spłacić pożyczkę przez nich udzieloną. Taki kalkulator pożyczek bez żadnego problemu znajdziemy w Internecie po wpisaniu tej frazy w wyszukiwarkę.

 

Pomoc dla dzieci

Pomoc dla dzieci

Poradnia dla rodziny to miejsce które stworzone zostało by pomagać rodzinie. Specjalizujemy się właśnie w tego rodzaju pomocy, czyli konsultacjach z psychoterapeutą na spotkania z którym umówić się można nawet całą rodziną, lub indywidualnie w zależności od preferencji jej członków. Staramy się również umożliwiać spotkania w elastycznych godzinach ponieważ rozumiemy, iż w dzisiejszym świecie ciężko znaleźć nawet odrobinę wolnego czasu, a co dopiero dla wszystkich członków rodziny jednocześnie.

Testy psychologiczne

Testy psychologiczne

Nasze centrum psychoterapii Ben, to miejsce w którym specjaliści z wielu dziedzin psychoterapii i psychologii, postarają się doprowadzić Cię do wewnętrznego spokoju. Korzystamy z bardzo wielu technik, począwszy od hipnozy, aż po badania irydologiczne, dzięki czemu jesteśmy w stanie wyleczyć tak naprawdę każdego klienta. Zapraszamy do kontaktu z naszą placówką oraz do umówienia się na pierwszą wizytę – jesteśmy przekonani, że nie będzie to stracony czas.

Osiemnastka warszawa

Osiemnastka warszawa

Zapraszamy do nowo otwartego klubu StopinClub w Warszawie. Gwarantujemy odlotową zabawę przy muzyce dostarczanej przez najlepszych polskich didżejów. Oferujemy również organizację imprez okazjonalnych np. osiemnastek, wtedy wszystkie sale są tylko do Waszej dyspozycji, a dodatkowo możecie wybrać styl puszczanej muzyki czy też promocję w barze które mają być w danym dniu aktywne. Dzięki temu wszystkiemu chcemy by zaplanowana przez Was impreza była niezapomnianym przeżyciem dla wszystkich uczestników!

Przewóz koni

Przewóz koni

Nasza firma świadczy dosyć specyficzne usługi, ponieważ zajmujemy się transportem koni na duże odległości oraz wynajmem specjalistycznych przyczep przygotowanych specjalnie do przewozu tych zwierząt. Dzięki bardzo dużemu doświadczeniu w tej nadal bardzo wąskiej na polskim rynku branży, jesteśmy w stanie zapewnić bezpieczny transport dla Państwa zwierząt nie narażając ich na dodatkowy i niepotrzebny stres związany z podróżą w niekomfortowych warunkach. Zapraszamy.

Przeprowadzki warszawa

Przeprowadzki warszawa

W ramach usług świadczonych przez naszą firmę – Mira przeprowadzki – proponujemy Państwu skorzystanie z naszej oferty zawierającej szereg usług związanych z przeprowadzkami. Oferujemy transport, demontaż i montaż mebli oraz zabezpieczenia przedmiotów z użyciem np. folii bąbelkowej i taśmy. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego z naszą firmą – od ręki podamy Państwu przybliżony koszt całej usługi oraz ustalimy termin.