adwokatkaminski.pl

adwokatkaminski.pl

Adwokat Jakub Kamiński zaprasza do zapoznania się z ofertą kancelarii adwokackiej z siedzibą w Toruniu. Biuro od 2010 roku mieści się w centrum Torunia, tuż obok Sądu Okręgowego w Toruniu. Kancelaria za motto stawia rzetelność, indywidualne podejście do klienta oraz nowoczesne podejście do prawa. Prawnicy biura pomagają w rozwiązywaniu problemów prawnych z różnych dziedzin prawa, w tym z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego i spadkowego. Klienci mogą korzystać zarówno z porad prawnych i konsultacji, zlecać przygotowanie pism procesowych i projektów umów, jak też zlecać reprezentowanie ich przed sądami i urzędami.

Kancelaria przyjmuje zlecenia zastępstwa procesowego przed sądami powszechnymi na terenie całego województwa kujawsko-pomorskiego, a w szczególności przed sądami w Toruniu, Bydgoszczy, Grudziądzu, Włocławku, Chełmnie i Brodnicy.

Kancelaria zajmuje się także doradztwem prawnym dla podmiotów gospodarczych. W tym zakresie przyjmujemy zlecenia prowadzenia pojedynczych spraw a klientom, którzy już skorzystali z naszych usług i zamierzają kontynuować współpracę z nami – oferujemy stałą obsługą prawną.


Ocena: 4,57/5 (7 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Informacje o firmie/organizacji:

  • Adres: Panny Marii 3/6 87-100 Toruń

Lokalizacja na mapie:

Szerokość geograficzna: 53.0107867, Długość geograficzna: 18.602880599999935

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>