Bloczki betonowe

Bloczki betonowe

Przedsiębiorstwo Betoniarstwo zajmuje się fabrykacją a także dystrybucją materiałów budowlanych wykorzystywanych przy budowie budynków. W przygotowanej ofercie mamy sporą gamę prefabrykatów, które są konieczne do budowania domu czy innego budynku. Są to po pierwsze bloczki fundamentowe, nadproża, kształtki wieńcowe a przede wszystkim pustaki stropowe. Wszystkie te prefabrykaty mają najwyższy standard europejskiej jakości. Pracujemy tylko na zaawansowanych urządzeniach do wyrobów wibroprasowanych, ale również na własnych, wypróbowanych rozwiązaniach technologicznych, które opracowaliśmy a także usprawniliśmy w ciągu wielu lat działalności. Informacje odnośnie produktów, ich przeznaczenia, wiele wskazówek a przede wszystkim kontakt z nami da się wyszukać na naszej witrynie.

Drzwi Warszawa

Drzwi Warszawa

Firma Grubek powstała już 16 lat temu i zajmuje się doradzaniem, sprzedażą oraz montażem elementów koniecznych w każdym budynku a także mieszkaniu. Główne elementy naszej oferty tworzą: rozmaitego typu drzwi, okna, bramy, parapety i różnorodne systemy zaciemnień jak np. rolety. Wszystkie te produkty, które są dostępne w ofercie pochodzą od krajowych a także zagranicznych producentów, współpracujemy tylko z najlepszymi kontrahentami, bez ustanku kontrolując jakość ich produktów. Firma nieustannie inwestuje w edukację oraz doszkalanie pracowników handlowych oraz montażowych, co przy dzisiejszym wysokim pułapie wymagań konsumentów jest priorytetem w jej działaniu.

Schody Drewniane

Schody Drewniane

Nasza firma od wielu lat specjalizuje się w robieniu schodów z drewna krajowego jak i egzotycznego. Tworzymy schody drewniane o konstrukcji samonośnej jak i obkładamy istniejące schody betonowe. Projekty wykonujemy pod konkretnego klienta wspierając się programami komputerowymi do projektowania. Wykonujemy bezpłatna kompleksową obsługę w zakresie: projektowania, doradztwa, pomiaru u klienta. Wszystkie prace wykonujemy ze szczególną starannością, dbałością o detale, aby klient był w 100% zadowolony z naszych usług.