Księgowy24.eu – Biuro rachunkowe Rzeszów

Księgowy24.eu - Biuro rachunkowe Rzeszów

Jeżeli szukasz biura w sprawie PITu to super trafiłeś bo przedstawiamy fascynującą propozycję porządnego biura księgowego w okolicach Rzeszowa. To idealne miejsce dla przedsiębiorców, którzy dopiero zaczęli swoją działalność gospodarczą, a także dla doświadczonych przedsiębiorstw.

Przede wszystkim oferujemy Państwu prace księgowe na najwyższym poziomie. Sprawdź nas na ksiegowy24.eu. Nasz wysoce wyszkolony zespół działa szybko oraz profesjonalnie, z wykorzystaniem nowoczesnych rozwiązań komputerowych oraz programów księgowych.

Jeżeli chcesz żeby twoja księgowość była prowadzona na najlepszym poziomie odwiedź nas na naszej stronie http://ksiegowy24.eu/oferta-dla-firm.html

Działanie 8.2

Działanie 8.2

Jesteś zainteresowany unijnymi dotacjami, jednak brakuje Ci umiejętności, czy też wiedzy w takim zakresie? Doskonale się składa, bowiem przedsiębiorstwo Small Business System posiada w swojej ofercie profesjonalną realizację projektów unijnych, bo projekty unijne to nasza pasja! Chcesz takiej firmy? Szukasz kogoś kto Ci doradzi, albo też pomoże w tej lub innej kwestii? Wejdź na naszą witrynę www oraz zasięgnij więcej informaci na ten temat. Oferujemy także usługi doradztwa i consultingu, jak również wirtualizacji, systemów b2b oraz naprawdę więcej.

czyszczenie dywanów Rzeszów

czyszczenie dywanów Rzeszów

MGN Polska zaprasza do skorzystania z oferowanych usług – profesjonalnego czyszczenia dywanów i wykładzin, w ofercie naszej firmy znajduje się również czyszczenie tapicerki meblowej, kilimów i chodników. Nasz atut to wieloletnie doświadczenie – w trakcie naszej pracy używany jest najlepszy sprzęt oraz środki przyjazne również dla alergików. Usługi wykonujemy w lokalizacji wskazanej przez Klienta lub w naszym zakładzie, czyszczone dywany możemy zabrać od zleceniodawcy, wyczyścić, wysuszyć i odwieźć. Inna ważna rzecz, na którą pragniemy zwrócić uwagę – dywany czyszczone w naszym zakładzie oddajemy w 100% suche

Tłumacz j. niemieckiego

Tłumacz j. niemieckiego

Firmowa strona Anny Trojnar – tłumacza języka niemieckiego. Dr Anna Trojnar ukończyła filologię germańską oraz jest doktorem nauk humanistycznych. Swoją zawodową przygodę z tłumaczeniami rozpoczęła jakieś 7 lat temu. Do wglądu są również referencje wcześniejszych klientów. 1500 znaków tekstu jest to podstawa rozliczenia, możliwe są również tłumaczenia ustne. Tłumaczenia są wykonywane z takich dziedzin jak korespondencja handlowa, prawo czy farmacja. Biuro firmy AT Germanika Anna Trojnar znajduje się na ul. Zbyszewskiego w Rzeszowie. Podejmując współpracę możesz być pewny, że usługa będzie na najwyższym poziomie.

Meble sklepowe Rzeszów

Meble sklepowe Rzeszów

Strona firmy meblowej z Rzeszowa. Domex istnieje już ponad 10 lat. W Domex kupisz meble, stylowe po niskiej cenie. Domex znajdziesz na ulicy Krakowskiej. Meble produkujemy zarówno dla dla firm jak i klientów indywidualnych. Oferujemy bardzo szeroki wybór mebli na zamówienie min.: meble kuchenne, sklepowe czy też do łazienki. Współpracujemy z innymi popularnymi sklepami oraz firmami produkującymi meble. Niektóre z dostępnych mebli można zobaczyć na naszej stronie. Każdy klient może wybrać sobie barwę spośród około 1500 dostępnych kolorów w palecie NCS.

Dentysta Rzeszów

Dentysta Rzeszów

Zapraszamy na stronę Centrum Zdrowotnego Promedica.
Promedica świadczy usługi medyczne dla firm oraz osobom prywatnym.
Promedicę znajdziesz w takich miastach jak Kolbuszowa, Rzeszów czy Błażowa.
Na wizytę można umówić się poprzez internet.
Nasze Centrum Medyczne jest czynne od 8 do 18.
W naszym Centrum Medycznym oferujemy usługi na najwyższym poziomie z zakresu medycyny Poleć znajomym pracy, stomatologii Poleć znajomym czy rehabilitacji.
Promedica często była nagradzana i doceniana. Otrzymała nagrodę Eskulap dla najlepszej przychodni w województwie. Inną nagrodą jest na przykład Podkarpacka Nagroda Gospodarcza.
U nas spotkasz się z miłą atmosferą, wizyta u lekarza już nie będzie kojarzyć się z czymś niemiłym.
Pacjentami opiekuje się fachowy i wykwalifikowany personel medyczny z wieloletnim doświadczeniem zawodowym.
U nas nie będziesz czekać w kolejce na wizytę, czas oczekiwania jest bardzo krótki.

Centrum Stalowe Rzeszów

Centrum Stalowe Rzeszów

Przedsiębiorstwo Centrum Stalowe Rzeszów Sp. z o.o. zajmuje się dostarczaniem szerokiej palety pokryć dachowych. Głównym rynkiem zbytu jest województwo podkarpackie, ale obsługujemy kontrahentów również z całej Polski jak i zagranicy (min. Ukraina, Słowacja, Czechy). Nasza oferta to głównie: dachy, blachy, systemy rynnowe oraz produkcja blachodachówek i gąsiorów. W zakresie usług oferujemy profilowanie – trapezowanie blach na nowoczesnych trapeziarkach w trzech dostępnych wysokościach trapezu. Wszystkie oferowane przez nas materiały są wysokiej jakości, co zapewniają odpowiednie aprobaty techniczne. Zapraszamy.

budowa domów Rzeszów

budowa domów Rzeszów

Agencja Nieruchomości Expert House s.c. – oferujemy specjalistyczne usługi z zakresu pośrednictwa w sprzedaży, kupnie, wynajmnie, najmie i dzierżawie nieruchomości na terenie Rzeszowa i okolic – mieszkania, domy oraz działki. Znajdująca się u nas baza ofert zawiera tylko i wyłącznie sprawdzone nieruchomości. W naszym biurze można kupić gotowy projekt wymarzonego domu pochodzący z renomowanych polskich pracowni architektonicznych, a następnie zlecić nam jego adaptację, którą zajmą się współpracujący z nami architekci, a następnie zlecić nam budowę domu. W profesjonalny sposób zajmiemy się organizacją, prowadzeniem i nadzorem zleconych nam prac budowlanych.