optymalni.pl

optymalni.pl

Jesteśmy mieszczącym się w Jastrzębiej Górze ośrodkiem zdrowotnym, który ma w ofercie, między innymi leczenie trzustki oraz astmy. Terapie prowadzimy, między innymi za pomocą prądów selektywnych, które w zależności od typu prądu oraz części ciała, na którą są aplikowane wpływają bezpośrednio na mięśnie prążkowane, naczynia krwionośne, centralny układ nerwowy oraz układ wegetatywny. Nie używamy do leczenia środków farmakologicznych, stawiając na inne rozwiązania z mniejszym ryzykiem skutków ubocznych. Nasza inna specjalność to dieta Kwaśniewskiego. Nasz ośrodek znajduje się 150 metrów od plaży oraz lasu, ponadto w każdy pokój ma bezprzewodowy Internet, a na terenie ośrodka znajduje się monitorowany parking. Zapisz się na turnus leczniczy już dziś!

Kompleks Sedna – domki nad morzem

Kompleks Sedna - domki nad morzem

Zapraszamy Państwa do przytulnego pensjonatu leżącego nieopodal plaży, a jednocześnie blisko centrum pięknej nadbałtyckiej miejscowości Jastrzębiej Góry. Pensjonat Mała Sedna należy do Kompleksu Wypoczynkowego Sedna. Budynek otoczony jest zielenią, nadmorskimi sosnami, kwiatami. Ten piękny ogród wraz z patio to doskonałe miejsce dla dzieci, gdyż mogą się bez ryzyka bawić. Pokoje w Sednie posiadają łazienki z prysznicem, radio, telewizor. Wczasowicze swobodnie mogą dysponować ekwipunkiem plażowym także znajdującym się w pokojach. W Jastrzębiej Górze jest pięknie o każdej porze roku. Jastrzębia Góra pensjonaty to miejsce, w którym zawsze można odpocząć.

Spa Władysławowo

Spa Władysławowo

Każdego roku wszyscy stają przed bardzo trudnym wyborem miejsca na wakacje. Jeśli nie chcesz się już więcej trudzić zobacz, co proponuje Władysławowo. Będąc nad morzem, spędź miłe wakacje i krzyknij: wakacje Władysławowo to najlepsze co mogło mnie spotkać! Chcemy przybliżyć Ci atrakcje turystyczne na miejscu, jak też doradzić, gdzie bywać i co warto zwiedzić będąc nad Morzem Bałtyckim. Noclegi Władysławowo Ponadto będziesz mógł sprawdzić polecane przez nas miejsca noclegowe we Władysławowie. Sam sprawdź, jakie to może być proste w zorganizowaniu i miłe w przeżywaniu.

wczasy zdrowotne nad morzem

wczasy zdrowotne nad morzem

Po wejściu na tę stronę, otrzymujemy wiadomości o najciekawszych promocjach oraz możliwościach, zaoferowanych przez dom kuracjusza we Władysławowie. Znajdziemy tu wczasy tematyczne (rehabilitacyjne, odchudzające), ofertę dla par, dla rodziny, itd. Dodatkowo, przejrzymy tutaj również główną ofertę, możemy obejrzeć rozbudowaną galerię czy sprawdzimy dojazd na dołączonej mapie. Na stronie znajdziemy również info odnośnie wyżywienia czy przewidzianych atrakcji we Władysławowie. Mocnym punktem witryny są jej trzy wersje językowe – polska, angielska i niemiecka, co bardzo rozszerza grono potencjalnych zainteresowanych.