Pensjonaty Szczyrk

Pensjonaty Szczyrk

Szczyrk jest jednym z najfajniejszych miasteczek w województwie śląskim. Można w tym miejscu bardzo dobrze wypocząć, naładować akumulatory na kolejny rok, wśród urzekającej przyrody, fantastycznych widoków a także świeżego powietrza.

Pokoje Szczyrk nie wypłuczą Cię z pieniędzy. Jeżeli ciekawi Cię tego typu propozycja i forma odpoczynku, z całą pewnością warto zainteresować się hotelem Maria. Znajdziesz tam nowoczesne pokoje, łączenie sześćdziesiąt miejsc noclegowych w bardzo dobrych warunkach. Wybrać możesz pokoje dla dwóch i trzech osób a także apartamenty dla większych grup, zaopatrzone w TV, darmowy Internet a także łazienki. Hotel Maria położony w samym sercu Szczyrku to najlepsze miejsce do wypadów w góry; wokół znajdziesz naprawdę wiele cudownych zakątków, ścieżek do jazdy na rowerach a także spacerowych, a w zimowym sezonie skorzystasz ze świetnej bazy narciarskiej.

Hotel Maria udostępnia dla swoich gości także basen i saunę a także lokal restauracyjny z naprawdę smacznymi i zdrowymi potrawami, co na pewno wzbogaci Twój wypoczynek i przyniesie szansę na całkowitą regenerację oraz prawdziwy wypoczynek. Skorzystaj zatem z miejsca utworzonego specjalnie dla Ciebie, pośród sympatycznych ludzi i pięknej przyrody.

Turnusy rehabilitacyjne Szczyrk

Turnusy rehabilitacyjne Szczyrk

Bajecznie usytuowany nastrojowy Górski Hotel w miejscowości Szczyrk oferuje blisko dwadzieścia pokoi urządzonych w stylu góralskim, aulę konferencyjną mieszczącą 40 osób wyposażoną w profesjonalny sprzęt nieodzowny w trakcie szkoleń bądź narad, dużą aulę restauracyjną dla ponad sto osób idealną na wesela. Każdy kto poszukuje takich usług jak szkolenia Szczyrk to serdecznie zapraszamy do naszego hotelu, który jest w stanie usatysfakcjonować wszystkich gości. Na stronie naszego hotelu www.gorski-hotel.pl przedstawiamy informacje na temat odpoczynku w naszej okolicy, zdjęcia hotelu, atrakcje jakie świadczy nasz hotel i otoczenie. Najważniejszy Hotel Szczyrk to Górski Hotel.

Hotel Szczyrk noclegi i apartamenty

Hotel Szczyrk noclegi i apartamenty

Skalny znajduje się w świetnym miejscu, blisko Wisły i Szczyrku, 14km od miasta Żywiec. Dysponujemy 50 miejscami całorocznymi w ekskluzywnych i przytulnych pokojach, kuchnią z doskonałym i dobrze dobranym menu. Bogata infrastruktura dodatkowo gwarantuje pełny relaks, a składa się na nią: górskie spacery i piesze wędrówki. W Hoteliku Skalny posiadamy sala konferencyjna która może pomieścić 80 miejsc, można tu przeprowadzić szkolenia i konferencje. W Hoteliku Skalny znajdują się 44 miejscówki w pokojach 1, 2, 3, 4 osobowych i w apartamentach o wysokim standardzie. Hotelik Skalny dysponuje pokojami typu „Studio”, które są doskonałym miejscem dla rodzin z dziećmi. W tej chwili Szczyrk jest jedną z najczęściej odwiedzanych miejscowości wypoczynkowych w kraju. Szczyrk ma wielką bazę noclegową zdolną pomieścić szerokie rzesze turystów, a także miłośników sportów zimowych. Zimą panują tu idealne warunki do jazdy na nartach i snowboardzie, a latem umilają czas wędrówki górskie lub wycieczki rowerowe Otoczenie stanowią malownicze góry Beskidu Śląskiego.

Wybierz Hotel Szczyrk

Chata Wuja Toma

Chata Wuja Toma

Nie masz pojęcia gdzie znajduje się Chata Wuja Toma? Zajrzyj na stronę internetową Grupy THF a dowiesz się o tym i dużo więcej. Znajdziesz tu  podstwaowe informacje o noclegach w Szczyrku(Chata Wuja Toma, schronisko PTTK ) jak też różnych formach rozrywki(skutery śnieżne Arctic Cat). Na stronie również galeria ze zdjeciami odzieży sportowej The Presige Group. Zapraszamy serdecznie na wypoczynek do Szczyrku.