Nagrobki Świętochłowice

Nagrobki Świętochłowice

Przedsiębiorstwo ”Nagrobki Świętochłowice” zostało powołane do życia w 1970 roku. Nasze przedsiębiorstwo jest zakładem z tradycjami, w którym wiedza i doświadczenie to główne idee działalności.

Wiodący obszar działalności firmy to województwo śląskie, a zwłaszcza Świętochłowice, Piekary Śląskie, Bytom, w których zakład ma swoje sklepy firmowe.

Kompetentna kadra pracowników świadczy pomocą w zakresie opcji kamienia czy wzoru. Dysponujmy szeroką kadrą wykwalifikowanych techników przetwarzania kamienia oraz projektantami, dzięki czemu proponowane przez nas pomniki są najwyższej jakości. Wykonujemy nagrobki oraz grobowce z kamieni naturalnych sprowadzanych z całego świata.

Produkujemy nagrobki według własnych szablonów dostępnych w szerokiej gamie fotograficznej w każdym salonie, jak również według koncepcji oraz założeń klienta. W swojej pracy wykorzystujemy profesjonalne urządzenia, które są wiodącej jakości i precyzji. W pracy z klientem spersonalizowanym nastawieni jesteśmy na zawodowe podejście do nabywcy, pojęcie jego wymagań i potrzeb. W naszej ofercie można znaleźć również renowację starych nagrobków, parapety, blaty oraz schody z granitu i marmuru. Zapraszamy Państwa do współpracy z naszym przedsiębiorstwem oraz do odwiedzenia naszych salonów, gdzie zaprezentujemy pełną ofertę materiałów i usług.

Agencja reklamowa – Grafika reklamowa

Agencja reklamowa - Grafika reklamowa

Agencja reklamy Twój Wizerunek jest prężnie rozwijającą się firmą w branży reklamowej. Jesteśmy zespołem młodych, ale doświadczonych już profesjonalistów. Mamy na koncie sporo osiągnięć, oraz powiększającą się listę zadowolonych klientów z świadczonych przez nas usług. Naszą receptą na sukces jest kreatywne i pionierskie podejście do realizowanych przez nas zleceń, będące zespoleniem wrażliwości artystycznej, świeżości spojrzenia a także doświadczenia i profesjonalizmu. Nasza agencja reklamowa nie boi się dużych wyzwań, a równocześnie nie odrzuca nawet małych zleceń. Do każdej realizacji podchodzimy w sposób indywidualny i z ogromnym zaangażowaniem. Wykorzystanie najnowszych narzędzi graficznych i programistycznych, znajomość potrzeb i zachowań konsumentów powoduje, iż nasza reklama trafia do szerokiego grona odbiorców. Nasza agencja reklamy specjalizuje się w reklamie webowej. Naszą domeną jest tworzenie i pozycjonowanie stron internetowych, a także tworzenie sklepów. W naszej ofercie znajdziecie także: copywriting, grafika reklamowa, fotografia reklamowa oraz gadżety reklamowe, będące znakomitym nośnikiem reklamy. Zapraszamy do zaznajomienia się ze szczegółową ofertą na naszej stronie internetowej.