Nagrobki Świętochłowice

Przedsiębiorstwo ”Nagrobki Świętochłowice” zostało powołane do życia w 1970 roku. Nasze przedsiębiorstwo jest zakładem z tradycjami, w którym wiedza i doświadczenie to główne idee działalności.

Wiodący obszar działalności firmy to województwo śląskie, a zwłaszcza Świętochłowice, Piekary Śląskie, Bytom, w których zakład ma swoje sklepy firmowe.

Kompetentna kadra pracowników świadczy pomocą w zakresie opcji kamienia czy wzoru. Dysponujmy szeroką kadrą wykwalifikowanych techników przetwarzania kamienia oraz projektantami, dzięki czemu proponowane przez nas pomniki są najwyższej jakości. Wykonujemy nagrobki oraz grobowce z kamieni naturalnych sprowadzanych z całego świata.

Produkujemy nagrobki według własnych szablonów dostępnych w szerokiej gamie fotograficznej w każdym salonie, jak również według koncepcji oraz założeń klienta. W swojej pracy wykorzystujemy profesjonalne urządzenia, które są wiodącej jakości i precyzji. W pracy z klientem spersonalizowanym nastawieni jesteśmy na zawodowe podejście do nabywcy, pojęcie jego wymagań i potrzeb. W naszej ofercie można znaleźć również renowację starych nagrobków, parapety, blaty oraz schody z granitu i marmuru. Zapraszamy Państwa do współpracy z naszym przedsiębiorstwem oraz do odwiedzenia naszych salonów, gdzie zaprezentujemy pełną ofertę materiałów i usług.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>