Pendrive z logo i ekologiczne gadżety reklamowe

Pendrive z logo i ekologiczne gadżety reklamowe

123gift jest dystrybutorem gadżetów i podarunków reklamowych z możliwością nadruku i grawerem logotypu. W tegorocznej ofercie mamy niemalże 5 tys. towarów z wielu kategorii, od zestawów piśmiennych kończąc na kolekcji z klasy premium. Na Na wszystkich wzorach jest możliwość naniesienia grafiki wedle wskazań zamawiającego. Szybkie terminy realizacji znakowania oraz najwyższa jakość sprawiają, że jesteśmy rekomendowani przez agencje reklamowe. Na naszej witrynie można zaznajomić się z aktualną ofertą upominków reklamowych oraz sprawdzić aktualne ceny oraz ilości na magazynie.

W tym korku wprowadziliśmy ekologiczne gadżety reklamowe, oferta ta jest adresowana w szczególności dla firm, które chcą wzbudzić przychylność klientów. W w kategorii gadżetów ekologicznych można znaleźć przybory piśmienne, notesy, gadżety codziennego użytku ponadto wysoko zaawansowaną elektronikę, aktualnym hitem jest ekologiczna ładowarka słoneczna do telefonów komórkowych.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Video:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>