Śrem

Śrem

 

Sklepy rowerowe, obuwnicze, galanteryjne, narzędziowe miasta Śrem tworzą serwis handlowy, który zawiera wykaz firm z tego regionu.  Obok katalogu znajdują się tam informacje ogólne o handlu, o dniach wolnych od handlu.

 

 

 

Umiejscowienie wielu danych w jednym miejscu sprawia, że ich odnajdywanie jest proste. Korzystający z Internetu korzystając z wyszukiwarki zarówno w serwisie jak i w dowolnej innej (np. Onet) wstawia poszukiwane słowa kluczowe, na przykład:„Agroltech” czy „Rodon Śrem„, aby uzyskać zestawienie z wynikami możliwych kombinacji firm z okolicy lub konkretną firmę, spełniającą wpisane kryteria. Portal równocześnie jest miejscem informacji o dyżurach śremskich aptek, i również rozmaitych przydatnych informacji handlującemu.

 


Ocena: 5/5 (2 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Informacje o firmie/organizacji:

  • Adres: Paderewskiego 8 63-100 Śrem

Lokalizacja na mapie:

Szerokość geograficzna: 52.079638, Długość geograficzna: 17.004147999999986

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>