Ubezpieczenia Mysłowice, Ubezpieczenia Komunikacyjne, Majątkowe, Życiowe, Finansowe

Ubezpieczenia Mysłowice, Ubezpieczenia Komunikacyjne, Majątkowe, Życiowe, Finansowe

Ubezpieczenia Mysłowice działają z upoważnienia Multiagencji ubezpieczeniowej VIVZVIVZ jest jedną z nielicznych MultiAgencji Ubezpieczeniowych na polskim rynku, które współpracującą z praktycznie wszystkimi towarzystwami ubezpieczeniowymi w Polsce. Nasza Agencja, Ubezpieczenia-Mysłowice jest doradcą i konsultantem Klienta dopasowującym indywidualny program ubezpieczeniowy i finansowy według jego potrzeb oraz negocjującym dla Klienta jak najlepsze warunki. Jako, że dopiero wchodzimy na polski rynek Agencji Ubezpieczeniowych, Ubezpieczenia Mysłowice współpracują na dzień dzisiejszy z dwoma Towarzystwami Ubezpieczeniowymi, tj. Generali i InterRisk. Mimo małej ilości firm współpracujących bezpośrednio z naszą Agencja w 95% przypadków jesteśmy w stanie przedstawić Państwu oferte bardziej korzystną niż konkurencja. Naszym celem jest zadowolenie klienta !

W naszej ofercie znajdziecie Państwo następujące ubezpieczenia:

-Komunikacyjne

-Majątkowe

-Finansowe

-NNW

-Turystyczne

-Opiekę Medyczną

-OC w życiu prywatnym

-Grupowe

-Flot samochodowych

-Rolne

Jeśli na liście nie ma ubezpieczenia, które Państwa interesuję prosimy o kontakt. Napewno znajdziemy jakies rozwiązanie.

 

 

Po więcej zapraszam na stronę http://ubezpieczenia-myslowice.pl


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Lokalizacja na mapie:

Szerokość geograficzna: 50.22258185436653, Długość geograficzna: 19.140758514404297

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>