Wysyłka SMS

Wysyłka SMS

Wysyłka SMS jest współcześnie skutecznym sposobem kontaktu z klientem. Dzięki kampaniom SMS dotrzesz do zainteresowanego klienta, informując go o aktualnych ofertach lub promocji. Marketing SMS to nie tylko informacje tekstowe. Możesz zachęcić kontrahentów do odwiedzania swoich sklepów za pomocą wysyłki MMS i wysyłki wiadomości głosowych.

Obecnie, gdy ponad 33% osób posiada smartphony, a telefony posiadają nawet dzieci w przedszkolach marketing mobilny jest doskonałym sposobem na dotarcie do określonej grupy kontrahentów.

Marketing SMS jest najskuteczniejszy, gdy numery do wysyłki SMS jest zdobyty od zainteresowanej osoby. Jest kilka sposobów na jego zdobycie. Możesz przeprowadzić np. SMS konkurs, który pozwoli zdobycie numerów od kontrahentów.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Informacje o firmie/organizacji:

  • Adres: Warszawa

Lokalizacja na mapie:

Szerokość geograficzna: 52.2296756, Długość geograficzna: 21.012228700000037

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>